Hétszínvirág Óvoda - Pomáz, Mesevölgyi Tagóvoda óvodapedagódus munkatársat keres

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár Művelődésszervező munkakör betöltésére pályázatot hirdet

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Pomáz Város Önkormányzata Közterület-fenntartó munkakör betöltésére pályázatot hirdet

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Pomáz Város Önkormányzata 30 millió Ft-ot nyert el a Petőfi Sándor utca járda felújítására

A felújítás megkezdődött!

Polgármesteri támogatás a Pomázi Kutyamenhely oltási költségeire

Az elfogadott 2018-as költségvetés után a polgármesteri keretre érkezett kérelmek elbírálása is megkezdődött.

Tájékoztató az elektronikus adóügyintézésről

Igénybe vehető elektronikus ügyintézési szolgáltatások - Űrlapkitöltés - Meghatalmazás

Pomáz Város Önkormányzatának Képviselő-testülete nyilvános pályázati felhívást tesz közzé

Pomáz, Vörösmarty utca 14/b. 3174/1/A/1 hrsz.-ú 47 m2 alapterületű helyiség határozatlan időre történő bérbeadása.

A parkok és patakpart rendezése

Pomáz város Önkormányzata a fő utca mentén lévő árkok takarításával egyidőben folytatja az egyéb közterületeinek a rendezését is.

Pomáz Város Polgármesteri Hivatal Közigazgatási ügykezelő munkakör betöltésére pályázatot hirdet

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Hétszínvirág Óvoda - Pomáz, Napsugár Tagóvoda 2 fő óvodapedagógus munkatársat keres

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

ELMŰ felhívás munkálatokkal kapcsolatban - Ady Endre u. és Cseresznye u.

Felhívás

Tájékoztató a Városunk Pomáz Facebook oldal moderálásáról, megfelelő használatáról

Tájékoztató

Kisfilm a Pomázi Polgárőr Egyesület 25. évének fennállása alkalmából rendezett eseményről (Pomáz Online videó)

Negyed század a lakosság szolgálatában.

MÁV-HÉV Zrt. gyomirtási tevékenységéről szóló tájékoztatás

Tájékoztató

EGY NAP A HONVÉDELEMÉRT - POMÁZ - 2018 (Pomáz Online videó)

Második alkalommal került megrendezésre Pomázon, az „Egy nap a Honvédelemért” elnevezésű, rendvédelmi és toborzó nap.

Szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos tájékoztató

Tájékoztató

Bölcsőde építése Pomázon

Sajtóközlemény

Döbbenetes vizuális hatások Bogdán Rozália (Roxy) festménykiállításán Pomázon

A kiállítás 2018. június 1-től 14-ig tekinthető meg a Pomázi Művelődési Ház nagytermében.

Köszönetnyilvánítás

Vicsi László polgármester és a teljes városvezetés köszönetét fejezi ki minden Pomázinak, aki élt demokratikus jogával és részt vett a tegnapi országgyűlési választáson.

Tájékoztatás következő tanévre

A 2018/19 tanévre vonatkozóan ismételten minden szülőnek nyilatkozni kell az étkezésről!

Megújult a pomázi Gyermekorvosi Rendelő

A sok munka szemmel láthatóan meghozta gyümölcsét, hiszen az új rendelő szép, modern, igényes és hangulatos

Hétszínvirág Óvoda - Pomáz takarítónő munkakör betöltésére pályázatot hirdet

Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő, heti 30 órás

Pomázi Hétszínvirág Óvoda- Bölcsőde Pomáz, Mesevölgyi Tagóvoda óvodapedagógus munkatársat keres

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

10 éves a György Ádám Kastélyakadémia - Zárókoncert

2018. július 11., 19:00–21:00

 

Helyszíni bejárást tartott az önkormányzat a MÁV-HÉV illetékes vezetőivel, a pomázi HÉV állomáson

Már több mint egy éve annak, hogy hosszú évek után reményteljesnek tűnt, hogy MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársasággal együttműködést tud kötni az Önkormányzat a HÉV állomásnak és környékének rendezése céljából. Sajnos a hónapok eredménytelenül teltek el melyet a lakosság is érzett, amikor hazaért a városunkba.

Köztudott, hogy jelenleg is az állomás környezetét közmunkások tisztítják napi rendszerességgel (ami napi 6 zsák, hétvégenként 9 zsák szemét összeszedését is jelenti) továbbá az Önkormányzat telepített ide – az egyoldalú kommunikáció miatt „gerilla akció” keretében – padokat, szemeteseket, virágos kertet és végeztette a nagyobb növényzetmetszéseket a park területén, hogy rendezettebb környezetbe érkezhessenek az erre közlekedők. A MÁV-HÉV Zrt. részéről írásos megkeresés érkezett Hivatalunkhoz, melyben a korábbi levelezések eredménytelenségét követően a vállalat tavalyi esztendőben kinevezett vezetői tárgyalásokat kezdeményeztek, ezzel a az önkormányzat és a cég  sikeres együttműködését remélve. A felek  2018. május 10-én a hivatal irodai falai között, május 14-én pedig a helyszínen folytatott megbeszéléseket Vicsi László polgármester dr. Bokori Balázs stratégiai vezérigazgató-helyettessel, Sánta Zoltán üzemeltetési vezérigazgató-helyettessel, Kiss László infrastruktúra üzemeltetési igazgatóval és az állomás vagyonkezeléséért és karbantartásért felelős személyeivel. Az első egyeztetés alkalmával Hájas Róbert Sándor a MÁV-HÉV Zrt. vezérigazgatói főtanácsosa kifejtette, hogy az önkormányzatokkal teljesen új kommunikációs stratégiát folytatnak, melyet a menedzsment tagjai egyhangúan támogatnak. Fontos számukra a vonalaik mentén levő települések, ezáltal a lakosság, utazó közönség igényeinek kiszolgálása. Az elmúlt néhány hónapban számos önkormányzati vezetővel folytattak egyeztetéseket, melyek közül tizenkét önkormányzat képviselő testülete fogadta el azt az elvi határozati döntést, melyben kiállnak a HÉV üzem fejlesztése, szolgáltatási színvonalának növelése és a HÉV nosztalgia közlekedés fejlesztése mellett. A megbeszélések során a MÁV-HÉV jelenlévő vezetői egy teljesen új kapcsolattartást és kommunikációt ígértek szakítva a korábbi hagyományokkal. A szemlén a részvevők minden járdaszegélyt, bokrot, fát, biciklitárolót, kerítést, épületrészt szemrevételeztek és remélhetőleg már az elkövetkező napokban megkezdődik a terület rendezése, a növényzet ápolása és a kisebb nagyobb problémák megoldásai. A megbeszélés része volt az állomás területén parkoló kialakítására, a kerékpártárolók problémája, az állomás épületének egységes arculata és a közösségnek is kedvező hasznosítása, de szóba kerültek a jövőre tervezett nagyobb beruházást igénylő fejlesztések is. A felek az együttműködésük alapjait egy megállapodás keretein belül tervezik végrehajtani, melyet a következő napokban fogalmaznak meg.

A területen nagyon sok feladat vár megoldásra, de együtt már sikerülhet létrehozni egy élhetőbb pomázi állomást, ahová mindeni szívesebben fog megérkezni! Természetesen az elért eredményekről folyamatosan tájékoztatni fogjuk a lakosságot és kérjük szíves megértésüket és türelmüket a rendezések okozta esetleges kellemetlenségért, hiszen közös érdekünk a terület megújítása!

Vicsi László polgármester