Street Workout sportpark Pomázon

Elkészült a szabadéri kondipark Pomáz futópályájánál.

Pomázi Polgár 2018. novemberi száma

PDF verzió.

Új Pomáz térkép, új utcákkal

A városban található 11 db. tájékoztató táblákon is hamarosan kicseréljük a térképeket az aktuális verzióra.

Pomázi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadási rendje November 30-án és december hónapban

Ügyfélfogadási rend.

Negyedik városi adventi gyertyagyújtás

Áldott Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek! 

Bursa Hungarica 2019 pályázati felhívás

Felhívás

Bölcsőde épül Pomázon

2018. augusztus 8-i testületi ülés döntései.

Áramütés veszélye

A napokban, az állomásnál elhelyezett karácsonyi díszkivilágító elemeket többen játszótérnek használták.

Pomázi Hétszínvirág Óvoda- Bölcsőde óvodapedagógus munkatársat keres

Foglalkozotatás jellege - Teljes munkaidő

Sicambria utca rendbetétele

Pomáz Város Önkormányzata kiemelten fontosnak tartja a forgalmas utcák javítását az anyagi lehetőségeihez mérten.

Álláspályázat Gondozó - Idősek Nappali Ellátása munkakör betöltésére

állás

Köszönetnyilvánítás

Vicsi László polgármester és a teljes városvezetés köszönetét fejezi ki minden Pomázinak, aki élt demokratikus jogával és részt vett a tegnapi országgyűlési választáson.

Sikeres bejáráson vagyunk túl

Nyilvános pályázat eladó ingatlanról

Pályázat

Egyedi támogatást kapott Városunk

infó

Pomáz Város Önkormányzata Közterület-fenntartó munkakör betöltésére pályázatot hirdet

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

800 darab árvácskával szépült városunk

Virágosítás

Új jegyvásárlási szabályok a HÉV-vonalakon szeptembertől

Az új szabály szeptember 1-jei hatályba lépésétől a hónap végéig tartó türelmi időszakot alkalmaznak.

Megújult a pomázi Gyermekorvosi Rendelő

A sok munka szemmel láthatóan meghozta gyümölcsét, hiszen az új rendelő szép, modern, igényes és hangulatos

Lakossági felhívás - Elmaradó hulladékszállítás lehetséges

A szentendrei Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. felhívása!

Faültetés Pomázon

A mai napon – Pomáz Város Önkormányzata megbízásából –  Pomáz főutcáján faültetések kezdődtek.

Mikulásváró 2018

December 5-én a Városháza előtt! :)

 

2019 első polgárőri beszámolója

A 2018-as év végén kezdtem meg polgárőri szolgálatomat, s ahogy az tavaly talán már hagyománnyá vált, az idei év januárjának első péntek estéje is a polgárőri szolgálatban telt.

Verebes Istvánné - vagyis Kati mama -parancsnok asszony eligazítása után elindult az esti szolgálat. Kiemelt figyelmet szenteltünk a hóesésben a Dera utca környékére. A város végi buszfordulóban sajnálatosan újfent a szomszéd településről érkező "drogfogyasztókat" találtunk. A lassú víz partot mos elve alapján előbb figyelemfelhívó jelleggel körbesétáltuk őket többször, majd beszélgetésbe próbáltunk elegyedni velük... Reménytelen kísérlet volt, ami után hirtelen távoztak. Végigjártuk a játszótereket, közintézményeik környékét és az állomást. Köszönhetően a nemrégiben meghozott helyi rendeletnek - mely este 10 óra után zárvatartást írt elő a meleg konyhával nem rendelkező árusítóhelyeknek - itt csak buszra és taxira várakozókon kívül mást nem találtunk. Pár héttel ezelőtt még italozók és bandázók vették birtokba ilyenkor az állomást, mára azonban nyomukat sem találni! Este 11 óra körül pusztán azzal a kisfiúval találkoztunk, aki egyedül sétált, s kérdésünkre, hogy merte tart ilyenkor, illedelmesen azt válaszolta: a nagymamától haza. Fontos dolog a gyermekek önállóságra nevelése, a korlátait finoman feszegető majdnem kamaszfiú apjaként ezt a mindennapjaimból tudom... De azért a távolból a természetes aggódással figyeltük, hogy a fiú hazaérjen. Nem sokkal később a piactéren találtunk egy jó állapotú kerékpárt a bicikli tárolóba állítva, de nem kikötve. A csomagtartóra akasztva találtuk a bicikli zárat. Ma reggel visszamentem, havasan de ott volt a kerékpár. Miután a kedves lottós hölgy is megerősítette,hogy nem tudja ki a gazdája betoltam a piac térnél lévő SzSzK épületébe... Remélhetőleg a gazdája - ha olvassa ezen sorokat - érte megy majd. Késő éjszaka gyönyörű hóesésben fejeztük be a járőrözést.

Vicsi László polgármester, polgárőr