Egyedi támogatást kapott Városunk

infó

Mesedombi Óvoda körüli járda építés

A járda által az intézménybe járó kicsik és az arra járó gyalogosok mindennapi közlekedése könnyebbé válhat.

Meghívó a Magyar Forradalom és Szabadságharc tiszteletére rendezett városi megemlékezésre

Meghívó

 

Március 15-e napján esős, szeles nap van kilátásban az időjárás-előrejelzések alapján

Március 15-e napján esős, szeles nap van kilátásban az időjárás-előrejelzések alapján.

Abban az esetben, ha nem lesz megfelelő az időjárás a szabadtéri megemlékezésre, úgy a Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár nagytermében kerül megrendezésre az esemény. Amennyiben szükségessé válik a helyszín megváltoztatása, azt aznap reggel 8 óra környékén fogjuk jelezni itt a Városunk Pomáz Facebook oldalon és a pomaz.hu weboldalon egyaránt. Természetesen az eredeti helyszínen is várni fogják kollégáink az oda érkezőket és tájékoztatást fognak adni a helyszínváltozásról.

Kérjük kísérjék figyelemmel webes felületeinket.

Szeretettel várunk mindenkit a 14-i fáklyás felvonulásra is!

 

Letöltések