2019 Pomáz Naptár

naptár

A pomázi németek kitelepítése - vertreibung 1946 Pomaz (Pomáz Online videó)

Pomáz lakosságának egy hatoda, 1032 ember … 386 pomázi családot telepítettek ki erőszakkal 1946 márciusában.

Tájékoztató Hulladékszállítási kérdésekben

Fontos tájékoztató!

TÁJÉKOZTATÁS a 2019 évi kéményseprésről

2019. január elsejétől Pomáz település kéményseprőipari közszolgáltatója a katasztrófavédelem kéményseprőipari szervezete.

 

Munkába állt városunk új dolgozója egy régi motorossal a vezető ülésben

Pomáz város önkormányzata nemrégiben beruházott egy Yanmar 424-es típusú traktorra, ami nemrégiben műszaki vizsgát tett és rendszámot kapott. Mindezeknek köszönhetően a mai nappal szolgálatba is állhatott, Vicsi László polgármesterrel a vezető ülésben. A fűnyírás a Garat utcában és környékén zajlott, s ami a traktor számára elérhetetlen kisebb zöldfelület volt, azt másnap a hivatal dolgozói kézi kaszával nyírják le. A Yanmar kistraktor fő feladata ebben az időszakban a füves területek karbantartása, télen azonban tolja majd a havat, sózza a keskeny utcákat és a főutcai járdákat, mindezzel segítve városunk tisztaságát, autós és gyalogos közlekedését.