Erkel Ferenc utcai vízelvezetés rendezése

Az Erkel Ferenc utcába az önkormányzat egy évek óta visszatérő problémát orvosol a napokban.

XXII. századot idéző új irodaházat adott át a Batz Hungary Kft.

Vicsi László polgármester - a Batz Hungary Kft. remek példát mutat a helyi vállalkozásfejlesztésre.

EBÖSSZEÍRÁS 2019

Az ebösszeírás időtartama: 2019. augusztus 27. – 2019. október 15.

Elkészült a Waldangelloch tér

Waldangelloch és a környékén lévő települések tisztelete örök!

Lengyel katonai delegáció járt városunkban

Amint azt jól tudjuk, lengyel magyar két jóbarát.

Figyelem! Hamis választási felmérő!

Felhívás!

Már használható a kerékpárút

Még néhány előírt elem hiányzik, de figyelmesen, kellő körültekintéssel lehet rajta közlekedni.

Újabb pályázati siker Pomázon

Közel 95 millió forint támogatást kapott városunk.

NYILVÁNOS PÁLYÁZAT ELADÓ INGATLANRÓL

Figyelem: A regisztráció kérése, feltétele a licitálásnak, azaz a vételi ajánlat megtételének!

ELADÓ INGATLANOK AZ ALCSEVICÁN

Pomáz Város Önkormányzata értékesítésre hirdet meg az Alcsevicán található ingatlanai közül több 782 m2 és 977 m2 közötti nagyságú területet.

Ingyenes Wi-fi pontok létesülnek Pomázon

A Pomázi Művelődési Háznál már működik a Wifi4EU.

Minibusz jár Pomázon

Pomázi tömegközlekedés fejlesztése.

Visszakerült a helyére a felújított Szent István szobor

A Szelistyénél lévő Szent István szobor felújítása megtörtént, a szobor visszakerült méltó helyére, a Szent István parkba.

Ezer évnél is több múlt el az államalapítás óta

Vicsi László polgármester elhangzott beszéde a cikkben.

Tájékoztató Hulladékszállítási kérdésekben

Fontos tájékoztató!

Pomáz Város Szent István napi rendezvények (Pomáz Online videó)

A keresztény Magyarország több mint ezeréves fennállását ünnepeltük a Városháza parkjában.

A mai nappal egy ciklus lezárult!

Lezajlott a ciklus utolsó testületi ülése.

Új defibrillátor Pomázon

Friss hír.

Rendelő felújítás

Ebben az évben is a nyári időszakban sor került városunk háziorvosi rendelőjének éves karbantartására.

Pomázi Polgár 2019. szeptemberi száma

PDF verzió.

2019 Pomáz Naptár

naptár

A Klissza-domb rövidesen visszakapja eredeti állapotát

Nagyon sok illegális hulladék került a föld mellé, természetesen ezek is elszállításra kerülnek.

NYILT LEVÉL POMÁZ VÁROS VÁLASZTÓPOLGÁRAIHOZ

Szabóné dr. Bartholomaei Krisztina Helyi Választási Iroda vezetőjének, jegyzőjének nyílt levele.

Pócsmegyeri Polgármesteri Hivatal pályázatot hirdet közterület-felügyelő munkakör betöltésére

Állás

Városnapi tűzijáték 2019 POMÁZ

Fotók a tűzijátékról.

TÁJÉKOZTATÁS a 2019 évi kéményseprésről

2019. január elsejétől Pomáz település kéményseprőipari közszolgáltatója a katasztrófavédelem kéményseprőipari szervezete.

Megemlékezés és gyertyagyújtás az Aradi Vértanúk tiszteletére

Beszédet mond: Kósa Anikó alpolgármester

 

Pomáz város napja 2019

A hagyományos családi és civil nap Vicsi László polgármester nyitóbeszédével kezdődött, amiben városunk vezetője szeretettel köszöntötte a városnapon megjelenteket és mindenkinek tartalmas, kellemes, élményekkel teli időtöltést kívánt.

Idén is változatos színpadi műsorokat és bemutatókat élvezhettek a résztvevők, volt főzőverseny, ökörsütés, gyerekeknek játszóház és ugrálóvár, kiállítások, vásártér és büfé. Fehér Júlia és Juhász Károly színművészek segítették a programok lebonyolítását, mint a nap házigazdái. Nekik ezúton is köszönjük segítségüket, precizitásukat és jó humorukat, melyen nem egyszer jót mulatott a közönség. Nagy sikere volt minden fellépőnek, a Pomázi Ifjúsági Fúvószenekar Star Wars koncertjének, a No Comment Hip Hop táncosoknak, a Marossy karate bemutatónak, a Tánc a Köbön Mazsorett Csoportnak, a Diamond Cheer Dance-nek, Csonka Zsuzsanna és Berkes János operett műsorának, a Senior táncosoknak, a Holdvilág árok OKE műsorának, Sipos Mihály és a Búzavirág Hátradőlős Daloskörnek, az Ataru Taiko ütőegyüttesnek, a Távol-Keleti Harcművészeti bemutatónak. Idén is volt Pomáz legerősebb embere vetélkedő a POVEK szervezésében, ahol erős pomázi urak és idén már hölgyek is bizonyíthatták fizikai állóképességüket. Az Önkormányzat külön standdal várta a kerékpározókat, ahol egyszerű KRESZ-teszt kitöltése után kerékpáros ajándékokat lehetett átvenni az új kerékpárút kapcsán. A teszt kitöltésre nagy örömünkre sokan jelentkeztek. Ahogy sok szelfi is készült és ellepték a közösségi médiát azok a képek, melyek a Pomáz szelfibútor előtt készültek. Különösen népszerű volt a második karakter, amely piros szívvel helyettesített az „o” betűt. Megtelt a Szent István park az ejtőernyős ugrásra várva, melyet a MATASZ Pest Megyei szervezetének és az AERO KING Ejtőernyős Klubnak köszönhettünk. Kiváló kiállításokat tekinthettünk meg a Művelődési Ház épületében, így a Pomázi Bauhaus Festőiskola, Egervári Endre vagy Szegkovács József festményeit, Egervári Júlia fotóit, valamint Pecsenye Anikó grafikáit. A nagyterembe is jutott kiállítás, ahol Kócziánné Szalai Teréz festményeit élvezhettük. A MATASZ jóvoltából volt airsoft, íjászat és légfegyveres lövészet. A sportolni vágyók számára a Magyar Vártól induló terepfutó verseny adott alkalmat egy kis mozgásra a Pomázi Futóbajnokok SE szervezésében. Színesítették a városnapot a Némethy Lovasíjász Akadémia programjai is. A napot az Ismerős Arcok Zenekar koncertje és a szokásos tűzijáték zárta, mely idén rengeteg új elemet tartogatott a közönség megelégedésére.

Pomáz Város Önkormányzata

AZ ESEMÉNYEN KÉSZÜLT FOTÓALBUMOT AZ ALÁBBI LINKRE KATTINTVA TEKINTHETI MEG: 

https://www.facebook.com/varosunkpomaz